Çocuklarınız ya da bebekleriniz için harika pijamalar dikin

Sponsor Bağlantılar

Dikiş dikmek gerçekten çok zevkli bir iş olsa gerek. Hem zaman açısından hem de ortaya çıkan güzel işler açısından bakıldığında hem pratik hem de çok güzeller. Kullandığınız kumaşın deseni ve rengi de çok önemli. Ne kadar güzel ve renkli kumaş seçip dikiş dikmeye başlarsanız, işin sonunda elinizde o kadar güzel işler kalıyor. Bu yüzden bir işe başlamadan önce çalışmanın modeline ne kadar önem veriyorsanız, aynı önemi kumaşın güzelliğine de vermelisiniz. Dış makyaj ne kadar güzel olursa, diğer yerde de o kadar güzel olur.

Konu dikiş teknikleri olduğunda hızlı ve pratik işler her zaman tutulur. Yine böyle güzel bir örnek ile karşılaştım. Hem çocuklarınız hem de bebekleriniz için (hatta kendiniz için bile olabilir) dikebileceğiniz çok tatlı ve bir o kadar kolay pijamalar. Az önce bahsettiğim kumaşın önemini buradan görebilirsiniz. Rengarenk, cıvıl cıvıl kumaşlar insanın içini açıyor.

Eğer ölçüleri bilmiyorsanız dikiş kalıbını çıkartmak için mevcut olan giysilerden yararlanabilirsiniz. Kalıbı çıkarttıktan sonra işiniz çok kolay. En fazla yarım saatte harika pijama hazır hale gelecek.

Nasıl dikilir açıklaması ile eski pijamalardan yeni şeyler dikmek

pijama-dikimi-1

Böyle güzel be harika pijamalar dikmek hiç de zor değil. Doğru renkteki kumaşlar ve dikiş kalıbı ile siz de oluşturabilirsiniz.

pijama-dikimi-2

pijama-dikimi-3

Yapmanız gereken bebeğinizin eskidiğini düşündüğünüz giysisini tespit edip işe başlamak.

pijama-dikimi-4

pijama-dikimi-5

pijama-dikimi-6

Kalıplar size nereden nasıl kesmeniz gerektiğini zaten söylüyor.

pijama-dikimi-7

pijama-dikimi-8

pijama-dikimi-9

Pijama bir kaç kısmi dikiş işi ile çok kolay bir şekilde yapılıyor.

pijama-dikimi-10

pijama-dikimi-11

pijama-dikimi-12

pijama-dikimi-13

pijama-dikimi-14

Kaynak:http://www.makeit-loveit.com/

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ