Çocuklar için tasarım harikası boyunluk atkı modeli

Sponsor Bağlantılar

Çocuklar için tasarlanmış mükemmel bir boyunluk atkı modeli. Çocuklar için yapılan işler genellikle büyükler için yapılan örgü modellerinden daha sevimli ve güzel oluyorlar. Kullanılan renkler daha canlı ve cıvıl cıvıl, üzerine işlenen desenler ve eklenen aksesuarlar daha şirin olunca ortaya da harika ve tasarım olarak güzel işler çıkıyor. Aslında anneler için işin güzelliği ön planda olmasına karşın, çocukların bu atkıları sıkılmadan takabilmeleri daha fazla önem taşıyor. Çocuklar okula gittiklerinde veya dışarıda oynamaya çıktıklarında biraz daha sıkı giyinmeleri gerekiyor. Özellikle okulda teneffüse çıkarken sınıfın sıcaklığından çıkıp dışarının buz gibi soğuna çıktıklarında hasta olma ihtimalleri daha yüksek. Fakat onlara sevecekleri ve üzerilerinden çıkarmayacakları bir şey verirseniz hem aklınız onlarda kalmaz, hem de hasta olmaktan daha iyi korunurlar. Bunun için de onlar için ördüğünüz boyunluk atkı modeli, bere ve şapka modelleri biraz daha onların hoşuna gidecek tarzda olmasında yarar var.

Çocuğunuzun çok seveceği tasarım boyunluk atkı modeli

Aşağıdaki modeli sevmeyecek çocuk sanırım yer yüzünde yoktur. O kadar şirin ve güzel ki. İçinizdeki çocuğu dışarıya vurmak isterseniz kendinize bile örmeyi düşünebilirsiniz. Atkının yarısının mavi renk ile diğer yarısının koyu kırmızı renk ile örülmesi harika olmuş. Bu atkıyı direk sıradanlıktan çıkarmış. Üzerindeki göz ve burunlara diyecek bir şey yok. Bu güzel ve farklı boyunluk atkı modeli bu küçük dokunuşlarla çok daha farklı bir çizgiye ulaşmış. Modelle ilgili şema veya herhangi bir anlatım mevcut değil. Zaten sizi o kadar da zorlayacak bir yapısı yok. Kolaylıkla örebilirsiniz diye düşünüyorum.

orgu-atki-boyunluk

Yukarıdaki harika örnek gibi bir çok örnek tasarlayabilirsiniz. Çeşitli çizgi film karakterlerini inceleyip onların surat ve vücutlarındaki çeşitli yerlerini örgü ile oluşturabilirsiniz. Bunlar için çok uğraşmanıza bile gerek yok. Bir kaç düğme veya boncuk ya da örgü ile yaptığınız farklı aksesuarlar sizin işinizi fazlasıyla görecektir. Uyumlu ve sıcak renkler ile de ördüğünüzde ortaya yukarıdaki gibi çocuklar ve bebekler için örebileceğiniz boyunluk atkı modeli çıkacaktır. Bu komik ve eğlenceli surat ifadelerini siz atkının ucuna ya da farklı yerlerine ekleyerek değerlendirebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ