Çocuklar için pileli etek dikimi anlatımlı

Kız çocukları için etek her zaman en kullanışlı giysi olmuştur. Küçük yaşlarda pantolondan çok etek giymesi çok güzel oluyor. Kızlar günlük olarak her zaman etek giymek istemeyebilirler. Fakat onlar için çok farklı ve güzel bir pileli etek dikimi yaparsanız fikirleri değişir.

Çok güzel bir örnek buldum ve sizinle paylaşmak istiyorum. Harika bir fikir. Yaparken de hiç zorlanmayacaksınız. İsterseniz elinizde olan bir eteği bile bu hale getirip değerlendirebilirsiniz. Bir kaç adımla çok profesyonelce yapılmış güzel bir eteği kızınıza giydirebilirsiniz. Size gerekli olan bir fincan altlığı ve bir dikiş makinesi :). Bundan sonra tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. İsteseniz örnekteki gibi bir pileli etek dikimi yapabilir, ya da orta kısmı farklı kumaşlarla kaplayarak daha tasarım işler ortaya çıkartabilirsiniz. Fikrimce bu pileli etek gerçekten çok şık olmuş. Tam da yaz aylarında ferah bir seçenek gibi görünüyor. Daha canlı v baharı çağrıştıran renkler ile de çok güzel olacaktır.

Kız çocuklar için pileli etek dikilişi

pileli-etek-dikimi-1 pileli-etek-dikimi-2 pileli-etek-dikimi-3 pileli-etek-dikimi-4 pileli-etek-dikimi-5 pileli-etek-dikimi-6 pileli-etek-dikimi-7 pileli-etek-dikimi-8 pileli-etek-dikimi-9 pileli-etek-dikimi-10 pileli-etek-dikimi-11 pileli-etek-dikimi-12 pileli-etek-dikimi-13 pileli-etek-dikimi-14 pileli-etek-dikimi-15 pileli-etek-dikimi-16 pileli-etek-dikimi-17

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ