Çocuklar için örgü mont modeli

Sponsor Bağlantılar

Çocuklar için yapılmış örgü mont veya bazı hanımların deyimiyle örgü hırka modeli. Çok tarz ve güzel duruyor. Üzerindeki desen, yakası ve aksesuar için kullanılan düğmeler çok tatlı ve farklı olmuş. Aynı modelden hem örgü hırka, hem örgü süveter ve hem de örgü yelek modelleri çıkartabilirsiniz. Model biraz zor fakat fotoğraflarda da gördüğünüz gibi bitince ortaya çıkan iş çok güzel. Arka kısımda bulunan fiyonk da modele çok ayrı bir hava katmış. Eğer mont olarak öreceksiniz iç astarı da yapmalısınız. Örnekteki renk uyumuna dikkat ederseniz, her şey çok titizlikle yapılmış. İç astarın rengi ve deseni de modele göre ayarlanıp öyle dikilmiş. Ortada göze batacak, sırıtacak, sizi ve çocuğunuzu rahatsız edecek hiç bir faktör yok. Gayet zarif kibar ve kış aylarında mont olarak kullanılabilecek, çocuklarınızı sıcak tutacak bir çalışma.

Güzel örgü mont modeli, örgü hırka olarak da örülebilir

Üst kısımdaki düğmeleri ve iç astarını çıkartır, kollarını ve alt kısmını biraz daha dar örerseniz, örgü hırka olarak da örülebilir güzel bir model. Farklı renklerde oluşturacağınız kombinasyonlarla ortaya daha iyi işler çıkarmamak için hiç bir sebebiniz yok. Desenin ve modelin ortaya çıkması için koyu renklerden kaçınıp, biraz daha soft ve açık renkleri tercih edebilirsiniz.

Örgü mont modeli

örgü mont

Montun genel görünümü çok şık ve farklı duruyor. Açık renkte örülmüş olması bu güzel örgü mont modelinin üzerindeki desenleri daha belirgin yapmış.

örgü mont

Astardaki renk ve desen seçimi çok isabetli olmuş. Soft ve açık renk üzerine yine açık renk puantiyeler çok şık durmuş.

örgü mont

Desene yakından bakıldığında sizi çok fazla zorlayacak bir unsur görünmüyor. Eğer örmekten çekiniyorsanız aynı modeli farklı örgü desenleri ile örebilirsiniz.

örgü mont

Çalışmadaki en hoşuma giden yer ise arka kısımdaki kurdele. Modeli zenginleştirerek bambaşka bir hava katmış. Sizin de diğer işleriniz için güzel bir fikir olabilir.

örgü mont

Arka kısımın genel görüntüsü de çok hoş ve güzel. Hazır alınmış mont gibi duruyor. Aynı zamanda sağlam ve kaliteli.

örgü mont

Boyun kısmı da sizi uğraştıracak diğer bir bölüm. Düğmeler ile süslenmiş bu bölüm modeli farklılaştırmış. İsterseniz alt kısımlara da deliler bırakarak oralara düğme dikebilirsiniz. Ama bu şekilde her şey çok güzel. Modeli hiç bozmayın derim.

örgü mont

örgü mont

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. julie watson dedi ki:

  Hi do you have the pattern for this jacket please
  http://kadinbahcesi.com/wp-content/uploads/2014/09/0.jpg

 2. Gul dedi ki:

  Bu ceketi hangi siteden buldunuz? Yazılı anlatımı varmı acaba?

  1. admin dedi ki:

   Maalesef çok aramama rağmen bu güzel örgü mont modelinin yazılı anlatımını bulamadım. Ama şemasını bir yerlerde gördüğümü hatırlıyorum. Bulursam konuya ekleyeceğim. Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ