Çocuklar için mükemmel oyun paspası dikimi

Sponsor Bağlantılar

Dikiş teknikleri ile elinizden ve fikrinizden geçen herşeyi yapmak o kadar zevkli ve güzel ki. Rengarenk ipler, kumaşlar ile mükemmel fikirlerinizi birleştirdiğinizde, dikimi ve oluşturması çok kolay tasarım işler ortaya çıkıyor. Her alanda olduğu gibi dikiş dikmek konusunda da, sadece dikiş bilmek yetmiyor. Elinizdeki yeteneği doğru fikirleri kullanarak ve doğru parçaları birleştirerek en verimli şekilde kullanmak harika işlerin yapılmasını sağlıyor.

Aşağıdaki örneğe neresinden bakarsanız bakın hiç bir kusur bulmadan sadece mükemmel diyebiliriz. Fikir, kullanılan kumaşlar, dikiş tekniği ile çocuklar için oyun paspası diye adlandırabileceğimiz (ya da siz nasıl bir isim koyarsanız) çok farklı bir tasarım ortaya çıkmış. Kullanılan kumaşlar birbiri ile o kadar uyumlu ki, arada sırıtıp bu güzel dikiş modelini bozacak hiç bir unsur yok. Çocukların zevkle, koşa koşa gelip üzerinde oyun oynayabileceği, uzanıp kitap veya dergi okuyabileceği, hatta uyuyabileceği harika bir iş. Örnekte yatağın üzerine koyulup harika bir dekoratif malzemesi olarak da kullanılmış. Siz de aynı şekilde değerlendirebilirsiniz.

cocuklar-icin-paspas-dikimi-22

Çocuk ve bebekler için çok eğlenceli paspas dikimi

Kumaşları dikiş kalıbı çıkartarak düzgün bir şekilde kestikten sonra kenar kısımlarını dikiş makinesi ile ya da elle dikiyoruz. Her kumaş parçası aynı olmak zorunda değil fakat biraz özenip aynı boyutta yaparsanız, örnekteki model gibi harika bir dikiş modeli olacaktır. İçine isteğe bağlı olarak elyaf, yün veya kumaş parçaları doldurarak üst kısmını da dikiyoruz. Bu kadar. Hiç bir zorluğu yok. Çocuklarınızın kendi başına oynayıp vakit geçirebileceği harika bir dikiş tekniği. Dekoratif olarak da mükemmel bir seçenek.

Çocuklar için oyun paspası dikimi

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ