Çiçekli saç bandı ve taç süsleme modelleri

Daha önceki yayınımızda örgü saç bandı modelleri  konusunda çok güzel ve şık modeller paylaşmıştım.Bu konuda ise daha çok çiçek desenlerinin ön plana çıktığı, çiçekli saç bandı veya taç süslemesi olarak da yapabileceğiniz modeller var. Bu modeller daha çok bahar aylarında tercih edilir ve gelin başı ve gelin saç modelleri için kullanılır. Düğün salonlarından ziyade kır düğünü ve açık alanda yapılan bahar temalı düğünlerde çok şık ve tarz durabilir. Kuaförde yaptıracağınız sadece çok kabarık olmayan bir saç modeli ile, çok fazla abartıyı sevmiyorsanız renkli bir alternatif diyebilirim. Hem maliyeti düşük, hem de çok tarz ve şık. Tabii ki yalnızca düğünler de gelin başı olarak kullanılacak diye bir şey yok. Sizin katıldığınız organizasyonlar da da renkli ve çiçekli elbiseleriniz ile çok şık duracaktır. Denemeden bilemezsiniz.

Çiçekler ile süslenmiş gelin saçı için taçlar

Her zaman, her konuda sadelik ve abartmadan küçük dokunuşlar ile yapılan işler çok şık ve güzel olmuştur. Konu gelin saçı ve bu saça uygulanacak teknikler olduğunda yine sadelik ön planda olmalı. Çok fazla abartı, aksesuar hiç güzel ve iyi durmayacak, sizi olduğunuzdan daha kötü ve çirkin gösterecektir. Tek renk çiçekler ile bezenmiş bir gelin saçı için taç süslemesi, o kadar güzel ve kibar duracaktır ki, yaptırdığınız saç modeli bile düz bir model olsa kendisini oldukça güzel gösterecektir. Özellikle yaz aylarında yapılan açık hava ve kır düğünlerinde tercih edilen bu güzel saç bandı ve taç süsleme modelleri, her zaman en önemli güzellik kriteri olmaktadır.

Çiçekli saç bandı ve taçlar

Aşağıdaki galeride o kadar güzel şeyler var ki mutlaka hepsine göz atın. Sadelikten ve karmaşalıktan uzak harika işler. Eğer yakında bir düğün veya başka bir açık hava organizasyonuna davetliyseniz, ya da davet eden sizseniz oldukça işinize yarayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ