Büyüleyici güzellikte örgü çocuk elbisesi yapılış şeması

Sponsor Bağlantılar

Her annenin istediği şeydir kız çocuklarının güzel ve çok şık görünmesi. Bu hangi yaşta olursa olsun farketmez. Bir düğüne, özel bir geceye, bir doğum gününe gidildiğinde kendi kızının en güzel kız olmasını ister. Onun güzel görünmesi ve kendini iyi hissetmesi için kendinden çok onun üzerine düşer. Bu güzel görünmenin başladığı yer ise tabii ki giyim kuşamdır. Giyim konusunda küçük çocuklara en çok yakışan şey ise tabii ki elbisedir. Doğru bir elbise, onları bir prenses gibi gösterir. Bakımlı, şık, güzel ve hanım hanımcık büyüleyici güzellikte bir kız çocuğu olunca da anneler gururlanır. Anlattığımız bu kadar şey için gerekli olan modelimiz ise tabi ki güzel bir örgü çocuk elbisesi.

Aksesuarlar ile güzelleştirilmiş örgüden çocuklar için elbise

Böyle güzel ve özenle süslenmiş bir elbise daha önce gördünüz mü bilmiyorum ama bunu incelediğinizde hemen yapığı kız çocuğunuza giydirmek isteyeceksiniz. Renkeler, kurdeleler, kullanılan danteller hepsi birbiri ile uyumlu kullanılarak harika bir model ortaya çıkmış. Bu güzel örgü çocuk elbisesi modeli gördüğüm kadarıyla üç kısıma bölünmüş. Üst kısım, orta kısım ve alt kısımın örgü modelleri farklı. Bunların ayrı ayrı şemalarını da aşağıdan bulabilirsiniz. Yakası ve kol kısımlarındaki dantellerin modellerini de inceleyebilirsiniz. İç kısmına aynı renklere sahip bir astar ile bu kolay güzel ve yeni modelleri çocuk elbisesini yapabilirsiniz.

Çocuklarınız için harika bir elbise modeli olan bu güzel çalışmayı umarım hepiniz zevkle yapıp çocuğunuza giydirdikten sonra, onun yüzündeki gülümsemeyi alarak çok mutlu olursunuz.

orgu-cocuk-elbise-modeli-yapilisi-1 orgu-cocuk-elbise-modeli-yapilisi-2 orgu-cocuk-elbise-modeli-yapilisi-3

orgu-cocuk-elbise-modeli-yapilisi-4

orgu-cocuk-elbise-modeli-yapilisi-5

Kaynak:http://www.stranamam.ru/post/3036447/

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ