Bebekler için örgüden saç tokası yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Örgü modelleri bebek olduğu zaman örülmesi biraz daha zevkli ve güzel bir hal alıyor. Onlar için yapılan örgüler diğer modellerden daha güzel ve şirin duruyor. Bebek için yapılan modellerin bir çoğu renkli ve hoş motifli olduğu için bunları ören anne adayları, anneler veya anneler için ören hanımların oldukça güzel vakit geçirdiğine eminim. Örerken fazla zaman harcamadığınız bebekler için farklı ve yeni motifli örgü modelleri gün geçtikçe çok daha fazla kullanım amacına yönelik çalışmalar olmaya başladı. Eskiden sadece giyim olarak düşünülen ve bu yönde yapılan modeller, günümüzde bebeklerin her şekilde kullanacağı aksesuarlar olarak da karşımıza çıkabiliyor.

Bebek örgüleri modeller arttıkça çok daha şirin bir hal alıyor

Her yaptığınız model giysi olmayabilir. Artık giysiden öte takı ve aksesuar gibi çok çeşitli modellerde örgüler yapılarak bebekler için kullanılabiliyor. Erkek bebeklerden ziyade kızlar için çok çeşitli şeyler mevcut. Örneğin saçları için saç bantları ve saç tokaları yeni yeni popüler olmaya başladı. Kız bebeklerin güzelliğine güzellik katacak bu güzel çalışmalar arasında aşağıdaki çalışma da oldukça basit ve kolay bir şekilde örülebilir.

bebek için örgü saç tokası modelleri

Bebekler için örgü örnekleri arasında çok farklı bir iş

Hem farklı hem de çok kolay. Sadece bir kaç saatinizi ayırarak örebileceğiniz bu çalışmayı çok farklı renkler kullanarak cıvıl cıvıl bir hale getirebilirsiniz. Her evde bulunan lastik toka üzerine tutturarak çok farklı bir saç tokası elde edeceğiniz bu çalışma için motif seçeneği tamamen size kalmış. Aşağıdaki anlatımda bir kalpli örnek ve bir de çiçek motifli bir desen bulabilirsiniz. Fakat sizin çok beğendiğiniz ve örmekten zevk aldığınız başka motifler de olabilir. Onları bu çalışmaya uyarlamak zor olmasa gerek.

Bebekler için örgüden saç tokası nasıl yapılır?

Bunlar gibi örgü modelleri örmek bebek ve çocuklar için her zaman çok kullanışlı olmuştur. Sadece bir kaç adımda ve basit malzemeler ile yapacağınız bu güzel çalışmaları her zaman rahatlıkla örüp kullanabilirsiniz. Kendinize göre geliştirdiğiniz çeşitli varyasyonları da çalışmalara ekleyerek bunları bir adım daha ileriye taşıyabilir, farklı bir model elde edebilirsiniz. Bebeğiniz için yaptığınız el emeği örgüler onların güzelliğini yansıtmak için oldukça yardımcı olacaktır. Hepinize neşeli ve tatlı örgüler.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ