Bebek Yelekleri

Sponsor Bağlantılar

Bebeklerin her zaman üstlerinde olması ve hiç çıkartmamaları gereken giysi nedir diye soracak olursanız tabi ki bebek yelekleri derdim. Bebekler diğer hastalıklardan çok soğuk algınlığına ve solunum enfeksiyonlarına çok daha fazla kapılır. Doğduktan iki yaşına kadar 10 defaya kadar soğuk algınlığına yakalanırlar. Onları, grip olan, soğuk algınlığı geçiren kişilerden uzak tutmalısınız. Oturduğunuz oda sıcak olabilir. Fakat kapılar her açılıp kapandığında sürekli bir hava değişimi olacağından bence bebeklerin yelekleri daima üzerilerinde olması gerekir. Bu yüzden bebek yelekleri ile beraber onlar için harika işler yapmanız sizin elinizde. Ortada çok farklı ve çeşitte bebek yelek modelleri var. Bunların örneğini kendiniz çıkartıp örebilirsiniz. Fakat ben sizlere çok daha farklı bir yol sunmak istiyorum.

bebek yelekleri için kolay ve yeni fikirler

Bebek yelek modelleri için yeni ve kolay fikirler

Aşağıdaki galeride bulunan fotoğrafları incelediğinizde hepsinin bebek yelekleri ile pek ilişkili olmadığını görebilirsiniz. Fakat bazı modelleri dikkatli olarak incelerseniz harika örnekler olduğunu görebilirsiniz. Bu güzel modelleri bebekler için yelek modellerine çevirmek hiçte zor olmasa gerek. Çoğunlukla bir modelin üzerindeki deseni başka bir modele çevirmek hanımlar tarafından kolaylıkla yapılabiliyor. Bu modelleri de bir kaç küçük değişiklik ile kullanabilirsiniz. Hatta bazıları o kadar esnek ki, sadece ortasını yelek şeklinde örüp düğme ve ilik dikerek yelek haline getirebilirsiniz.

Aşağıdaki modellerin bebek yelek modelleri için çok uygun olmadığını ve çevirmenin zor olduğunu düşünüyorsanız sitemizde bir çok yelek modeli paylaştık. Bebek yelek aramasına tıklayarak bütün modellere ulaşabilirsiniz. Özellikle tam bir anlatımı olan, hem şeması hem de adım adım video anlatımlı tığ işi kaz ayağı desenli çocuk ve bebek yelek yapılışı video anlatımlı konusunu size tavsiye ederim. Harika bir model. Herkese iyi örgüler.

Bebek yelekleri için örnek modelleri

Gelen geri dönüşler sonrasında yukarıdaki örneklerle alakalı bir çok yorum aldık. Çoğu bayan bu örneklerin çok güzel olduklarını fakat hiçbirinin açıklaması olmadığı için yapmakta zorlandıklarını söylediler. Çoğu örgü ören bayan örneklere baktığında nasıl örüldüğünü ve nasıl bir örnek olduğunu ortaya çıkartabildiği için, paylaştığımız her modelin açıklamasını ve yapılışını vermiyoruz. Daha doğrusu her modelin açıklaması bulunmuyor. Bu yüzden çoğu kez sadece model paylaşmak zorunda kalabiliyoruz. Bu yazımızı paylaştıktan sonra açıklamalı olarak bir bebek yelek modeli yapılışı paylaştık. Mükemmel desenli bebek örgü yelek modeli ve yapılışı konusunda adım adım bu bebek yelek yapılışı konusunu inceleyebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ