Bebek ve çocuklar için örgü sandalet modelleri

Sponsor Bağlantılar

Yaz olsun, kış olsun örgü patik modelleri ve örgü sandalet modelleri her zaman küçük ayaklar için olmazsa olmazlar arasındadır. Hava ne kadar sıcak olursa olsun mutlaka bebeklerinizin ayakları, elleri ve başı mutlaka üşüyecektir. Yavaş yavaş yürümeye başladığında da yine o güzel ve küçük ayaklarına mutlaka patik gerekir. Ama her bebek patikle rahat etmeyebilir. Genellikle yaz aylarında çok daha rahat kullanıma sahip olan örgü sandaletler, evde da dahi olsanız fayans üzerindeki soğuk havada çocuk ve bebeklerin üşümesine engel olacak türden bir modeller. Alt kısımları biraz daha kalın ve hatta ince bir taban yerleştirerek örülebilir. Bu sayede yerden alınan soğuk hava engellenmiş olur.

Örgü sandaletler biraz daha rahat

Bazı bebekler ve çocuklar vardır ki ayaklarındaki patikleri sıkılıp çıkarmak isterler. Bunun sebebi de çok sıcak tutmasıdır. İşte bu gibi durumlarda örgü sandaletler imdadınıza yetişiyor. Komple kapalı bir örgü modeli olmaması, sağında solunda açıklıklar ve hava yerlerinin olması nedeniyle bebekler bu örgü sandalet modellerini sıkılmadan giyebilirler. Sadece ev içinde değil, dışarıda gezmeye çıktığınızda da ayakları için oldukça faydalı bir örgü modeli.

örgü sandalet modelleri bebek ve çocuk

Aşağıdaki galeriye çok zarif ve güzel örnekler ekledim. Dikkatlice incelerseniz sadece bir kaç tane örnek düz olarak örülmüş. Diğer örneklerin hepsi ya çiçek modelleri ile veya kurdeleler ile desteklenerek çok güzel işler ortaya çıkmış. Küçük dokunuşlar, bir kaç güzel örgü aksesuar eklenerek örgüden yapılmış sandalet modelleri çok şık birer hal almış. Bildiğiniz ve her zaman ördüğünüz motifi bu sandaletlere uygulayarak, aşağıdaki süsleme fikirleri ile siz de harika işler yapabilirsiniz.

Örgü sandalet modelleri

Yukarıdaki bebek ve çocuklar için sandalet modelleri incelendiğinde aslında sadece bu şekilde örülmek zorunda olmadığını anlayabilirsiniz. Biraz usta hanımlar bu modelleri patiğe de çevirebilirler. Ön ve üst kısımlarını yani boş olan yerlerini tamamladığınızda çok hoş patikler örebilirsiniz. Bu gibi alternatifler de sizin için çok faydalı olacaktır. Eğer patik için düşünmüyorsanız süsleme ve aksesuar fikirlerini kendi ördüğünüz patiklere uygulamak da güzel bir çalışma olacaktır. Çok kibar ve uğraştırmayacak süslemeler var. Herkse kolay gelsin.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ