Bebek ve çocuk için fırfırlı örgü etek yapılışı

Kız çocukları örgü etek modelleri ile çok şirin görünüyorlar. Rengarenk örülen etekler onların şirinliğine şirinlik katıyor. Hangi mevsimde olursak olalım bebek ve çocuklar için etek modelleri her zaman örülüyor ve satın alınıyor. Kız çocukları için etek pantolondan çok daha güzel ve şık bir alternatif. İster kısa olarak isterseniz daha uzun örün, örgü etek hem yapılışı hem de çocuk ve bebeklerinize giydirmeniz açısından oldukça zevkli ve güzel bir iş.

Örgüde fırfırlı etek örmek aslında biraz uğraştırıcı bir iş. Modele eğim vererek örmek ve bunu defalarca tekrarlamak sizi yorabilir. Her zaman fırfırlı eteği bu şekilde örmenize gerek yok. Çok çeşitli alternatiflerle aynı etkiyi yakalayabilirsiniz. Örneğin kat kat örerek. Kat kat örerek fırfırlı etek yapmak bu işin en pratik yolu. Görselliğinden hiç bir şey kaybetmeden, aynı güzellikte bebek ve çocuk için örgü etek yapabilirsiniz. Teknik farklı fakat işi bitirip çalışmayı elinize aldığınızda sonucun aynı olduğunu siz de göreceksiniz.

Örgüden bebek eteği fırfırlar sayesinde çok şık

Aşağıdaki fotoğraflarda çok güzel bir renk ile beraber örülmüş güzel ve farklı fırfırlı örgü etek modelini görebilirsiniz. Bu örnek daha önce örülmüş ve size örnek olması açısından çok tatlı ve kaliteli bir model. Aynı şekilde desenleri siz de oluşturabilir veya çok daha farklı desen seçenekleri ile aynı tekniği uygulayabilirsiniz. Fırfırlı örgü etek yapılışı ve ilerleme safhalarını da yine fotoğraflardan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bebek ve çocuk için fırfırlı örgü etek yapımı

firfirli-orgu-etek-yapilisi-10

firfirli-orgu-etek-yapilisi-1

Fırfır aralıklarını kendi isteğiniz doğrultusunda ayarlayabilirsiniz. Geniş olmasın derseniz ilk şemadaki gibi, biraz daha aralıklı isterseniz alt kısımdaki gibi yapabilirsiniz.

Adım adım fırfırın nasıl yapıldığını aşağıdaki galerideki fotoğraflardan yakın bir şekilde inceleyebilirsiniz.


Kaynak:http://www.stranamam.ru/article/2513738/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ