Bebek Patikleri

Sponsor Bağlantılar

Ah bebekler. Ah şirin şeyler. Onlara baktıkça insanın hayatı daha da renkleniyor. Küçücük yüzleri, elleri, ayakları ağızları burunlarını gördükçe ısırıp ısırıp sevesi geliyor insanın. Bu güzel küçük şeylere ne giydirseniz, ne örseniz yakışıyor. Çünkü her yerleri çok kibar. Örgü bebek patikleri onlar için en fazla örülüp kullanılan ve annelerin her zaman ihtiyaç duyduğu çok önemli bir örgü modelleri arasında yer alıyor. Yaz olsun kış olsun mutlaka elinizin altında bir kaç çift olması gereken bu şirin modeller arasında birbirinden farklı ve çok kolay örnekler var. Her zaman söylediğimiz gibi farklı ve tarz işlerin mutlaka güzel bir yanı vardır.

Bebek patikleri örgü için bulunmaz nimet

Çünkü boyutları sayesinde çok fazla zaman almadan farklı işler çıkartabilir, en son görüp incelediğiniz ve örmek istediğiniz çok farklı modelleri hiç zaman kaybetmeden en kısa sürede örüp deneyebilir, aklınızdan geçen bir çok modeli birleştirip çok daha farklı modeller ortaya çıkartarak değişik işler yapabilirsiniz. Bunlar için en uygun şey bebek patikleri örmek ve yeni örgü modelleri ortaya çıkartmaya çalışmak.

Eğlenceli ve modern bebek patikleri

Modern ve düz olmasından çok bebekler için örüldüğünden bebek patikleri biraz eğlenceli olmalı. Çünkü bebeklerin minnacık ayakları daha renkli ve daha farklı modeller ile çok daha şirin bir hal alıyor. Daha önce bir çok kez örgü bebek patikleri paylaşmıştım. Yine şık ve modern olmalarının yanı sıra farklı ve bir o kadar da güzel bebek patik modelleri araştırdım. Aralarında terlik modeli olduğu gibi, bot şeklinde ve daha uzun çizme şeklinde olan patik modelleri de mevcut.

Örgü bebek patikleri yeni ve farklı örnekler

Yukarıdaki örgü bebek patikleri çok fazla karışık olmayan, üzerilerine bir kaç aksesuar eklenerek daha farklı bir şekle sokulabilen, genellikle düz örülerek farklı renkler ile çeşitlendirilen herkesin örebileceği yapıda çalışmalar. Sandalet ve uzun bot tarzı patikleri de bulabileceğiniz modeller arasında hem kız hem de erkek bebekleriniz için oldukça güzel patikler örmeniz için çok şık fikirler mevcut. Bir kaç modeli beğendiyseniz o iki modelin karışımı bir örgü modeli de yapabilirsiniz. Her şey sizin hayal gücünüze kalmış. İyi örgüler.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ