Bebek örgü patik modelleri

Sponsor Bağlantılar

Bu ufacık patiklere bayılıyorum. Oturup onlarcasını yüzlercesini örmek geliyor içimden. Renk renk desen desen yapılmış harika bebek patikleri. Bu güzel ve minnacık ayaklara girip onları çok daha şirin gösteren, soğuk günlerde ve aylarda onlar için küçükte olsa iyi bir koruma sağlayan, aralarında sadece şiş ile yapılmış değil tığ işi bebek patik modelleri de bulunan bu güzel kolay bebek patik modelleri ile bebekleriniz çok daha şirin ve güzel görünecekler. Farklı renk ve şekillerdeki bu patik modelleri sadece örülüp bırakılmamış. Bazıları çiçek deseni ile süslenmiş, bazıları kurdele ile ufacık bir dokunuş yapılarak güzelleştirilmiş. Bu örgü patik modellerinin ipli veya düğmeli modellerin yanı sıra, boğazlı modeller de mevcut.

Bebeğiniz varsa ve o ufacık şirin mi şirin ayaklarının üşümesini istemiyorsanız bunlardan hemen başlayın derim. Zaten küçük olduklarından örmesi çok sürmez. Bir çırpıda bitirirsiniz. Modellere dikkat ettiyseniz çoğu modelin düz ve örmesi kolay bir yapısı var. Genel olarak bu şekilde örüldükten sonra üzerilerine bir kaç aksesuar örgü eklenip çok tatlı bir hale getirilmiş. İşte bunlar fikir ve yaratıcılık adına yapılmış güzel şeyler. İnsana ilham veriyor.

Site bebekler için oldukça fazla modeller var. Tek bir arama yaparak bebek patik modelleri aramasına tıklayıp bütün çalışmalar ulaşabilirsiniz. Fakat bebek patik modelleri arasında dünyada ve ülkemizde çokça örülen ve her an örülmeye devam eden bebek patiklerini görmek isterseniz en fazla örülen bebek örgü patik modelleri konusunda aradığınız cevabı bulabilirsiniz.

Bebek örgü patik modelleri

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ