Bebek Lif Modelleri

Sponsor Bağlantılar

Örgü işi ile uğraşıyorsanız, bir de renkli şeyler hoşunuza gidiyorsa lif örmek gerçekten size çok zevk veriyordur. Küçük oldukları için yapılması kısa sürüyor ve sıkmıyor. Daha önce paylaştığım bir çok lif modellerinden de göreceğiniz üzere onlarca, yüzlerce hatta binlerce örnek örmek mümkün. Şimdi ise bebeklerimiz için çok güzel ve şık lif modelleri paylaşacağım. Bebeklerin o güzel ve narin vücutlarına sizin kendi seçeceğiniz yumuşak iplerle ördüğünüz güzel lifler ile dokunmak çok daha sağlıklı olacak. İstediğiniz boyutta ve şekilde örüp, kendi zevkinizi yansıtmanın en güzel ve kolay yolu.

pembe iplerle örülmüş çiçek motifli lif modelleri

Bebek lif modelleri için farklı ve yeni örnekleri keşfedin

O kadar güzel ve farklı modeller var ki. Bunları yalnızca kendi kullanımınız için değil, arkadaşlarınızın, dostlarınızın yeni bebeği olduğu zaman da onlara çok güzel bir hediye olarak da kullanabilirsiniz. Henüz evli değilseniz ve evlenmek için çeyizinizi hazırlamaya başladıysanız, bu bebek lifleri çeyizinizin en güzel yerinde yer alacaktır. Bu gibi güzel modelleri hanımlar bir misafirlikte veya arkadaş ziyaretinde ve hatta bebek ziyaretinde çam sakızı çoban armağanı olarak hediye edebilirler. Bu gibi hediyeler küçük de olsa güzel ve dikkat çekiciyse karşı tarafı sevindirebilir. Aşağıdaki galeride harika örnekler var. Sadece bebek lifleri olarak bakmayın. Hem büyük olarak örebilir veya mutfağınızda ve diğer işlerinizde kullanmak için de alternatifler yaratabilirsiniz.

Bebekler için lifler

Bebek liflerini örerken dikkat etmeniz gereken en ince nokta; onlar banyo yaparken ilgilenebilecekleri ve ilgilerini çekecek modeller örmek. Bu modeller onların dikkatini ne kadar dağıtırsa siz de o kadar kolay hareket ederek onları güzel bir şekilde banyo yaptırabilirsiniz. Bu nedenle surat yüz ve çeşitli hayvan figürlerinin olduğu modeller hem sizin hem de bebeğiniz için çok faydalı olacak. Bu gibi modelleri görmek ve incelemek isterseniz yeni ve farklı lif modellerini bulabileceğiniz kategoriyi incelemelisiniz. Her tarzdan ve her desenden çok çeşitli örnekler ile hazırlanmış birbirinden güzel makaleler ve galeriler sizlere çok yardımcı olacak, lif modellerini örerken daha farklı çalışmalar yapabileceksiniz.

bebekler için lif modelleri örerken kullanabileceğiniz farklı örnekler

Size bahsettiğim, bebeklerin dikkatini çekecek modellere örnek olarak üstteki modele bakabilirsiniz. Üzerine çok kolay bir şekilde işlenmiş göz, diş, burun gibi çeşitli şeyler, öreceğiniz lif modellerini farklı bir boyuta taşıyabilir. Bu surat ifadelerini yapmak hiç de zor değil. Biraz incelediğiniz de siz de çok kolay bir şekilde örebileceğinizi göreceksiniz. Şimdiden kolay gelsin.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ