Bebek hırka modelleri

Sponsor Bağlantılar

Ah şunlara bir bakın çok tatlılar değil mi? Gerçekten çok harika bebek ve çocuk hırka modelleri var. Modeller güzel olunca, üzerilerine giydikleri hırkalar da rengarenk olunca insan bakmaya doyamıyor. Örgü hırka modelleri bebekler ve çocuklar için örüldüğü zaman oldukça güzel oluyorlar. O küçük bedenleri için yapılan modeller içine renk ve tasarım açısından güzel modeller de eklendiği zaman göz zevkimiz için oldukça iyi işler ortaya çıkıyor. Sitemizi sürekli takip edenler çok iyi bilirler ki her zaman söylediğimiz şey; yaptığınız iş ne kadar özgün ve güzelse, ne kadar farklı ve diğer modellerden kendini sıyırabiliyorsa o kadar tutulur. Bu güzel örgü hırka örnekleri de aynen bu tarife uyuyor.

Biri birinden farklı ve üzerinde ciddi emek sarf edilmiş bu güzel hırkalar size oldukça güzel fikirler verecek. Oldukça renkli, kullanılan iplerin özenle ve uyumlu olarak seçilmesi yanı sıra, modellerdeki sadelik ve farklılık hemen gözünüze çarpacaktır. Düz bir örü modeli örmüş olsanız bile, bir kenarına küçücük bir dokunuş yaptığınızda, bir kısmına farklı bir ip ile bir şerit çektiğinizde bile ne kadar hoş ve güzel olduğunu siz de görebilirsiniz. Sizin de kendi yorumunuzu katarak çok güzel işler çıkartabileceksiniz buna eminim.

Fikir olması açısından göz atmanızda fayda var diye düşünüyorum. Modeller çok farklı ve çok şık. Ben özellikle kırmızı olan, şapkasında ayıcık olan modele bayıldım.

Bebek ve çocuklar için örgü hırka modelleri

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ