Bebek bere örgü modelleri için süsleme fikirleri

Sponsor Bağlantılar

Tüm soğuk havalarda o küçük ve güzel başlarına örgüden bebek bere modelleri ile çok güzel şeyler örmek eminim çok zevklidir. Kaç aylık olursa olsun artık bebekleri dışarı çıkartıp o güzel havada güneşi göstermek gerekiyor. Fakat havaların durumu ne olursa olsun bebeklerin o küçük bedenleri henüz Dünya’nın havasına alışkın değil. Üstlerinde mutlaka onları koruyacak giysiler olmak zorunda. Özellikle baş kısımlarında. Örgü bebek bereleri çok renkli, çok çeşitli ve oldukça güzel görünen, şirin mi şirin, tatlı mı tatlı harika örgü modelleri. Bu modelleri yapmak, süslemek, onları yaparken vakit geçirmek oldukça eğlenceli. Yaptığınız bere modellerini bebek için süslemek de bir o kadar güze ve zevkli.

Bebek berelerini süslemek örgü örmek kadar zevkli

Bebek örgü modelleri deseni her ne olursa olsun örülüp bırakılmaması gereken bir iş. Düz veye desenli, renkli ip veya düz renklerde ip kullansanız da modeli bitirdikten sonra mutlaka üzerine çeşitli aksesuarlar örerek veya uygulayarak süsleme yapmalısınız. Bu aksesuarlar düğme, boncuk, pul gibi hazır aksesuarlar olabileceği gibi, örgüden de gayet kolay bir şekilde örülebilir. aksesuarları örgüden yapmak çok daha pratik ve güvenli. İstediğiniz bir aksesuar modelini kolayca yapıp uygulayabiliyorsunuz.

bebek bere modellerini örgü ile süsleme

Şirin tırtıllar ile bebek için örülen bereleri süsleyin

Örgüden yapılan aksesuar çalışmalarına en güzel örneklerden bir tanesi. Çok şirin, yapması ve uygulaması çok kolay bir çalışma. İşte örgü modellerini örerken incelediğiniz çalışmaların bu çalışma gibi olmasına dikkat edin. Her zaman yapılması kolay, sizi uğraştırmayacak, çok maliyetli olmayan ve yapıldığında harika görünen işleri tercih edin. Bu gibi çalışmaları yaptıkça örgü örmek sizin için çok daha zevkli bir hale gelecektir.

Bir kaç küçük ve renkli yuvarlak ile örülen bu güzel örgüden yapılmış bebekler için uygulanan bere modelleri zaman ve işçilik açısından da oldukça az bir yer kaplıyor. Bereleri düz olarak ördükten sonra çeşitli renkler ipler kullanarak oluşturduğunuz bu şirin tırtıllar yaptığınız model çok güzel bir şekle sokacaktır.

Bebekler için örülen bere modellerini örgüden aksesuarlar ile süsleme

Bebek bereleri her zaman lazım ve gerekli olan bir giysi. Sürekli kullanılan bu model için de farklı ve yeni örnekler bulmak gerek. Orijinal ve farklı bere modelleri konusunda işinize yaracak oldukça güzel çalışmalar var. İncelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca yine geri dönüşümü düşünenlerden ve kalan iplerinizi değerlendirmek isteyenlerdenseniz, iplik kalıntılarından örgü bere modelleri yapımı konusuna mutlaka bakın. Geri dönüşüm için harika fikirler var.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ