Bayanlar için örgü patik modelleri

Sponsor Bağlantılar

Yavaş yavaş gelen kışa hazırlıksız yakalanmamak için artık örgü patik modelleri için hazırlıklara başlamak gerekmiyor mu hanımlar? Kış aylarında özellikle ev hanımlarının evin içinde en çok gerek duyduğu şey tabi ki güzel örgü patik modelleri. Her an sıcak ve güzel. Patik örme konusunda da eğer el beceriniz varsa, dilediğiniz güzellikte patik örnekleri çıkarmak sizin için çocuk oyuncağı.

Örgü patik modeli sizin tarzınızı yansıtsın

Herkes patik örebilir, herkes örgü işi yapabilir ama farkı olmak ve farklı işler çıkarmak herkesin yapabileceği bir iş değil. Patik örerken de bu tarzı yakalamak gerek. Kullandığınız iplerin renginden, kalitesinden, ortaya çıkarmak istediğiniz modelin biçiminden ve tasarımından, sizin bu işe ne kadar hakim olduğunuzu gösterir. Bu nedenle elinizden çıkan örneklerin benzersiz ve güzel olması sizin elinizde.

Örgü patik modelleri ve örgü patik örnekleri

Aşağıda, yukarıda yaptığımız tanıma uyacak çok tatlı örnekler var. Bunlara bakarak siz de farklı modeller için esinlenebilir, veya aşağıdaki örnekleri örüp üzerine bir şeyler katarak tasarımsal değişikliğe gidebilirsiniz. Güzel işler sizin ellerinizden çıkar.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ