Bayanlar için birbirinden farklı ve güzel örgü patik modelleri

Sponsor Bağlantılar

Bu örgü bayan patik modelleri bildiğiniz diğer patik örneklerine pek benzemiyor. Sıradanlaşmış, basit değiller. Ama örüp bitirdikten sonra, ayağınızdaki görüntüye baktığınızda “vay be çok güzel oldu” diyebilirsiniz. Bayan patik yapımı, tüm hanımların sürekli olarak hem kendilerine, hem kızlarına hem de eğer bu işin ticari boyutu ile uğraşılıyorsa müşterileri için yaptıkları hiç bir zaman modası geçmeyecek güzel bir örgü işi. Sürekli örüldüğü için de birbirini tekrarlayan ve sürekli aynı modelde ilerleyen çalışmalar görmeniz çok olası. Bu yüzden farklı şekilde yapılan çalışmalara herkesin ihtiyacı var. Tabii ki farklı olacak diye de çirkin ve hoş olmayan şeyler de yapmamak gerek. Sade, basit, güzel görünen ve kolay örülen patik modelleri her zaman iyidir.

Kolay, hızlı ama farklı ve güzel bayan patik örnekleri yapmak zor değil

Bütün hanımların düşüncesinde yaptıkları işin hem hızlı hem de güzel olması. Bunun tek bir yolu var; düz patik örnekleri üzerine ekleyeceğiniz örgü ile yapılmış küçük aksesuarlar. Yapacağınız farklı bir ponpon, küçük bir çiçek modeli ekleyebileceğiniz gibi, patik üzerine işleyeceğiniz yaratıcı bir desen de aynı etkiyi yaratabilir. Aşağıdaki örneklerde bu söylediğim teknikler ile yapılmış modeller mevcut. Patik modellerinin aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Nasıl farklı bir hale getirip süsleyerek ortaya güzel bir iş çıkartabileceğinizi görebilirsiniz. Aşağıdaki galeride çok güzel modeller var. Kendi zevkinize göre renk kombinleri yapıp daha güzel hale getirebilirsiniz. Örnekler çok şık ve orijinal.

kolay örgü bayan patikleri

Küçük bir dokunuş patik modellerini farklı hale getirebilir

Üzerine eklediğiniz küçük bir leke, bir küçük sıra ip veya bir karakter. Bunların hepsi ördüğünüz patikleri düz olmaktan çıkartıp daha farklı ve güzel patik modelleri haline getirebilir. Her zaman karışık ve zor modeller örmek modeli güzel bir hale getirecek diye bir kural yok. Bazen yapacağınız küçük ve güzel bir dokunuş o çok zor modellerden çok daha şık bir model ortaya çıkartmanızı sağlayabilir. Bu yüzden ördüğünüz patiğin modeline bakmaktan çok onu nasıl daha şık bir hale getirebilirim onu düşünmelisiniz. Bu sayede daha farklı düşünceler ile ortaya güzel modeller çıkartabilirsiniz.

Farklı ve kolay bayan patik modelleri

Yukarıdaki galeri sizin örneklerden ilham almanız için hazırlandı. Anlatımlı çalışmalar görmek isterseniz sitede oldukça güzel ve kolay örnekler bulabilirsiniz. Bunlar arasında; rengarenk ipler ile örülmüş resimli açıklamalı yeni tığ işi patik yapılışı konusunda mükemmel bir anlatımlı patik modeli mevcut. Mutlaka incelemenizi tavsiye ederim. Diğer modellere ulaşmak içinse site içi arama yaparak en güzel örgülere anlatımlı ve açıklamalı olarak ulaşabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ