Her giysi ile kombin edebileceğiniz bayan örgü atkı modelleri

Her giydiğiniz şeyle rahatlıkla kombin edebileceğiniz bayan örgü atkı modelleri. Yazın uzun sürmesi, kış aylarına girmemize rağmen havaların hala sıcak olması, bu kışın çok soğuk geçeceğinin habercisi sanki. Kış yaklaştıkça biz bayanlar da yavaş yavaş giyeceğimiz elbise ve kazakları en güzel nasıl kombin edebiliriz diye düşünmeye başlıyoruz. Soğuk günlerde atkı olmazsa olmaz aksesuarlardan birisi. Nasıl bir elbise veya giysi giyerseniz giyin, örgü atkı modelleri arasından size uygun bir model mutlaka vardır.  Bu modeller arasında dikkat ederseniz örgü ile yapılmış ve biraz halk ağzı bir tabir ile kaba atkılar çok fazla. Bu atkıları hem boynunuza sarabilir, çok soğuklarda hem boynunuzu hem de başınızı koruyabilirsiniz.

Kalın ve büyük örülen bu atkıların saçlarınızın altında kalarak size çok güzel bir görünüm de sağlayacağını unutmayın. Üzerinize bir mont veya kaban giymemiş olsanız bile, omuz ve boynunuzu komple örten bu örgü atılar, sizi soğuktan koruyarak aynı zamanda şık görünmenizi de sağlayacak.

Sizin için her elbiseye uygun ve kullanabileceğiniz bir kaç model araştırdım. Aralarında örgü atkı modelleri de var. Dilerseniz, eliniz yatkınsa siz de örebilirsiniz. 

Bayan örgü atkı modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ