Anlatımlı balık lif örnekleri ve yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Lif modelleri yapılışı günümüzde hanımlarımız için vazgeçilmezler arasında. Bunların arasında en popüler olanlar ise hayvan şeklinde olan lif modelleri. Şekil itibari ile düz olarak örülen modellerden çok daha şirin ve modelli lifler tercih ediliyor. Bu hem banyoda hem de sandıkta olsa bile çok güzel bir görünüm sağlıyor. Aşağıdaki anlatımlı balık lif modeli de çok güzel ve şirin duruyor. Örneklerin yapılışı olduğun da ise çok daha güzel oluyor. Adım adım nasıl yapıldığını öğrenebileceğiniz fotoğraflar suzan hobi blogundan. Harika bir modeli böyle güzel anlattığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Hayvan modelli lifler çocuklar için çok eğlenceli

Bazı bebekler ve çocuklar nedendir bilinmez su ile araları hiç iyi değil. Özellikle kimi bebekler tam büyüme çağında baş kısımlarına dokunulmaktan hiç hoşlanmıyorlar. Onlara banyo yaptırıp yıkamak oldukça zor ve bir o kadar zahmetli hale geliyor. Zaman geçtikçe bu durum ebeveynlerin de sinirlerini gererek istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Bu gibi sorunları aşmanın ya da size biraz yardımcı olmanın en güzel yollarından bir tanesi onların hoşuna gidecek şeyler ile ilgilenmelerini sağlamak. Hayvan motifli lifler de bu gibi sorunlarınız için tam bir yardımcı. Onların hoşuna gidecek çeşitli figürleri örerek çok daha kolay banyo yaptırabilirsiniz.

hayvan desenli balık lif modeli anlatımlı

Her bebeğin ve çocuğun farklı bir kahramanı vardır

Evet eğer onların sevdiği bir hayvanı örebilme imkanınız varsa işiniz çok daha kolay. Siz lifi köpükleyip onların eline verdiğinizde sizin için de rahat bir banyo yaptırma zamanı başlıyor demektir. O en sevdiği kahramanı ile uğraşırken siz de onu tertemiz bir hale getirebilirsiniz. Bu teknik her annenin uygulaması gereken çok kolay ve işe yarar bir yol. Balık lif modelini aslında her çocuk sever ve oynamak ister. O yüzden aşağıdaki kolay adımları uygulayıp hayvan motifli lifi örebilirsiniz. Eminim çocuğunuzun çok hoşuna giderek sizi oldukça rahatlatacaktır.

Balık lif yapılışı

Farklı renkler de çalışmalar onlar için de değişiklik işaret edebilir. Ördüğünüzde sadece tek bir hayvan motifli balık lif modeli örmeyin. Zamanınız varsa farklı renkler ile de destekleyerek daha iyi sonuçlar elde etmeye bakın. İyi örgüler.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ