Adım adım ponponlu bebek patik modeli yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Kim ne derse desin patik modelleri (knitted baby slippers) her zaman bebeklere çok daha güzel yakışıyor. Bu yüzden bebek patik modelleri hem örülürken hem de örüldükten sonra her zaman keyifli olmuştur. O küçük ayaklara güzel kolay ve farklı bebek patikleri örmek insanın hem stresini alır hem de mutlu eder. O yüzden eğer bir bebeğiniz varsa veya bir bebeğiniz olacaksa onlar için en güzel örgü modeli patik modelleri örnekleri olacaktır. renk renk desen desen örüp istediğiniz giyside istediğiniz rengi kullanarak o şirin şeyleri çok daha güzel ve özel bir hale getirebilirsiniz. Ama bebeklere ne giydirirseniz giydirin onlar hiç bir şey giymeseler bile zaten çok güzel ve özel varlıklar.

Aşağıda daha önce patik nasıl örülür hiç bilmeyen bayanlar için adım adım şişle patik örmenin nasıl olduğunu anlatan fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Düz olarak başlanan patik modeli ön tarafına bir desen yapılarak devam ediliyor ve ponponlu olarak yapılıyor. Ponpon nasıl yapılır bilmeyen hanımlarımız daha önce paylaştığım ponpondan halı veya ponpondan paspas nasıl yapılır? konusunda bahsettiğim ponpon yapılışını inceleyebilirler.

Bebek patik modelleri için daha önce sitede defalarca konu paylaştım. Sitedeki arama kutusuna bebek patik yazıp bulabilir veya buraya tıklayarak bebek patikleri için arama gerçekleştirebilirsiniz. Fakat videolu olarak bir bebek patik modeli anlatımı isterseniz de video anlatımlı bebek için patik nasıl örülür konusunu tavsiye ederim.

Ponponlu bebek patik nasıl örülür?

ponponlu-bebek-patik-yapilisi-10

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ