Adım adım mükemmel mutfak havlusu dikimi

Sponsor Bağlantılar

Örgü işi ile uğraşan hanımların internette en çok aradığı şeyler arasında havlu kenarı örnekleri vardır. Kenar işlemeleri havluyu çok güzel ve şık göstererek o büyük bez parçasının görüntüsünü biraz olsun düzeltir. Bu küçük tığla yapılan örnekler gerçekten harika işler çıkartabilir. Fakat gün geçtikçe trendler, moda ve şekiller daha farklı bir hal almaya başladı. Eski gelenekler ve görenekler ne kadar korunsa da, her işte her modelde yavaş yavaş daha modern çizgiler görülmeye başladı. Bu nedenler artık sadece örgü ve tığ işlemeleri yetmemeye başladı ve devreye daha kısa sürede ve daha güzel işler yapılabilecek dikiş girdi.

Tasarım mutfak havlusu dikiş modelleri

Dikişi her bayan yapamayabilir. Fakat illa ki dikiş makinesi ile de yapılacak diye bir kural yok. Eğer yeni bu işe yeni başladıysanız yavaş yavaş eliniz alışır ve siz de güzel dikişler yapabilirsiniz. Sizin için mutfak havlusu dikimi de çok güzel bir başlangıç olabilir.  Çok tatlı ve rengarenk örnekler ile altta adım adım tasarım mutfak havlusu dikimi için güzel resimler ve fikirler görebilirsiniz. Bu güzel tasarımlar mutfağınızda veya banyonuzda bulunan kalorifer boruları için de güzel bir renklendirme alternatifi olacak. Tabii ki sadece borular için düşünmeyin. Mutfağınızdaki küçük askılar için de üçgen şeklinde yapabilirsiniz. Seçeceğiniz kumaşın üzerindeki desenlerin çeşitliliği, renkleri ve havlu kenarı dikimi için kullanacağınız aksesuarların modeli yapacağınız çalışmaları çok daha farklı bir seviyeye taşıyacaktır.

Bu güzel havlu modelleri sizi biraz olsun sıradanlıktan çıkartıp çok daha farklı bir seviyeye çıkartacaktır. Bu işten para kazanan hanımlarımız için de çeşitlilik bakımından çok işlerine yaracak.

Adım adım rengarenk mutfak havlusu dikimi

Bu güzel mutfak havlusuna sahip olabilmek için çeşitli malzemelere ihtiyacımız var. Meraklanmayın hepsi evinizde olan ve kolayca ulaşabileceğiniz şeyler. Dekoratif kumaşları tamamen sizin kendi zevkinize göre alıp düzenleyebilirsiniz. Aynı şekilde düğmeler de kumaşlarla uyumlu olmalı.

Havlu kumaşı
Dekoratif pamuklu baskılı kumaş
Dikiş makinesi
İplik
İğne
Düğme
Makas

Malzemelerin hepsi bu kadar. Bundan sonrasını tamamen aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek yapabilirsiniz.

mutfak-havlusu-dikimi-1 mutfak-havlusu-dikimi-2 mutfak-havlusu-dikimi-3 mutfak-havlusu-dikimi-4 mutfak-havlusu-dikimi-5 mutfak-havlusu-dikimi-6 mutfak-havlusu-dikimi-7 mutfak-havlusu-dikimi-8 mutfak-havlusu-dikimi-9 mutfak-havlusu-dikimi-10 mutfak-havlusu-dikimi-11 mutfak-havlusu-dikimi-12 mutfak-havlusu-dikimi-13 mutfak-havlusu-dikimi-14 mutfak-havlusu-dikimi-15 mutfak-havlusu-dikimi-16 mutfak-havlusu-dikimi-17 mutfak-havlusu-dikimi-18 mutfak-havlusu-dikimi-19 mutfak-havlusu-dikimi-20 mutfak-havlusu-dikimi-21 mutfak-havlusu-dikimi-23 mutfak-havlusu-dikimi-25 mutfak-havlusu-dikimi-26 mutfak-havlusu-dikimi-27

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. melisa dedi ki:

    Harika bir fikir olmuş. Mutfak havlusu dikiş için harika bir araç. Çok şıklar.

BİR YORUM YAZ