Adım adım keçeden çilek yapılışı resimli anlatım

Sponsor Bağlantılar

Keçeden yapılan işlerin güzelliğini bilmeyen yok sanırım. Her renk keçe ile birbirine uyumlu seçilen keçe işleri her zaman bayanların gözdesi halinde. Keçeden meyve ve keçeden figürler ile ellerinizin hünerini gösterebilir, yaptığınız modelleri aksesuar olarak her türlü işlerinize ekleyebilirsiniz. Özellikle renkli keçe işleri oldukça göz alıcı ve güzel oluyor. Keçeden meyve, keçeden sebze ve keçeden hayvan figürleri ile işlerinizi oldukça çeşitlendirebilirsiniz. Özelikle bayanlar keçeden gül yapımını çok fazla değerlendiriyor. Çünkü her renk gül her çeşit işe ve modele çok yakışıyor. İçinde barındırdığı renk çeşitliliği ile her zaman göz kamaştırıyor.

kecen-cilek-yapilisi-12

Keçeden meyve ve çeşitli figürler üretebilirsiniz

Keçeden çilek yapılışı da oldukça eğlenceli ve güzel bir model. Adım adım yapılan bu güzel model ile çocuklarınızın oyuncaklarını, elbiselerini ve çeşitli aksesuarlarını süsleyerek çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri alternatif olarak görünse de, en uygun ve en güzel renk yine kırmızı ve yeşil olacaktır. Çünkü bir meyve hangi renkte ise o renk kullanılması çok daha iyidir. Aşağıdaki keçeden çilek yapılışı da resimli anlatımlı ve adım adım nasıl yapacağınızı gösteren özelliği ile oldukça başarılı. Söylediğim gibi isterseniz farklı renkler de kullanabilirsiniz. Bu keçe ile yaptığınız şeyleri kullanacağınız giysi veya aksesuarların rengine de bağlı. Eğer uyumsuz oluyorsa farklı renklerde de değerlendirebilirsiniz.

Keçeden çilek yapılışı

Eğer daha farklı keçe işleri görmek isterseniz çok şirin ve kullanışlı keçeden cüzdan yapılışı konusunu incelemenizi tavsiye ederim. Oldukça şık ve güzel bir çalışma. Burada da çok daha güzel ve farklı bir çalışma olan keçeden papatya yapımı konusunu bulabilirsiniz. Eğer keçeyi de kendim yapmak istiyorum derseniz ıslak keçe yapımı konusunu inceleyebilirsiniz. Keçe ile harika işler yapmanız dileğiyle.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ