Adım adım geometrik desenli örgü paspas yapımı

Sponsor Bağlantılar

Evde kullanılan örgü modelleri belli bir aşamadan sonra mutlaka kendini tekrar etmeye başlayacaktır. Her zaman farklı örgü modelleri ile birlikte yapacağınız işler hem evin içerisindeki havayı değiştirecek hem de sizin yaptığınızı işin kalitesini artırarak biraz daha güzel işler ortaya çıkartmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sıradan ve basit örnekler yerine daha farklı, güzel ve yeni örgü modelleri örmeyi tercih etmelisiniz. Farklı modeller güzel olduğu kadar her zaman kolay olmayabilir. Çünkü işin sonunda değişik bir örgü modeli elinize alacağınızdan her modeli yapması o kadar da kolay olmayacaktır.

Yerler için güzel bir örgü paspas örülüşü

Evin belki de en çok örgü modeli olan yeri kuşkusuz yerlerdir. Çünkü halı ve paspas örgü ile yapıldığından daha yumuşak ve güzel bir his verebilir. Bu yüzden bu gün sizlerle geometrik desenli örgü paspas yapımı konusunda çok farklı bir model göstereceğim. Açıklamasını da aradım fakat sadece fotoğraflı anlatımına ulaşabildim. Zaten fotoğraflarda da adım adım nasıl yapacağınızı görebilir ve ona göre yapabilirsiniz.

Bu farklı ve bir o kadar güzel örgü paspas modeli, genellikle yuvarlak ve kare olarak örülen paspas modellerine karşı harika bir alternatif. Evinizi ihtiyacına göre farklı boyutlarda örerek kullanabilirsiniz. Alttaki galeriden adım adım teknikleri inceleyebilir ve örebilirsiniz. Sadece bir tane geometrik desen yok. Farklı farklı yorumlanmış ve uygulanmış desenlere göz atabilirsiniz. Aynı teknik ile örerek farklı modeller elde edebilirsiniz. İyi örgüler.

Örgü paspas yapımı

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ