Adım adım çok zarif bot şeklinde bebek patik yapılışı

Sponsor Bağlantılar

Patik modelleri bebek olduğunda ne kadar çok fazla seçenek oluyor. Oldukça renkli ve güzel bebek patik modelleri arasından istediğinizi seçerek alt kısımda adım adım bebek patik yapılışı fotoğraflarını inceleyerek örneklerdeki patik modellerini yapabilirsiniz. Hepsinin farklı görüntüleri olsa da temelde bot şeklinde bebek patikler. Hepsi aynı şekilde örülerek farklı aksesuar seçenekleri ile zenginleştirilmiş. Yazılı olarak anlatımını çok aradım ama maalesef bulamadım. Fotoğraflardan da çok net olarak anlaşılıyor. Her zaman patik ören hanımlarımız oldukça kolay bir şekilde modeli çıkartarak örmeye başlayacaklardır. Diğer modellerin üzerinde bulunan çeşitli dekoratif amaçlı eklenmiş şeylerden de ilham alıp çok güzel işler yapabilirler.

Bebekler için daha fazla koruma sağlamak için boğazlı patikler çok daha güzel

Genellikle bebek patikleri kısa ve küçük olarak örülür ve bebeklerin ayakları için oldukça sıcak birer giysi olurlar. Fakat son zamanlarda boğazlı olarak örülen patik modelleri hem bebeklerin ayaklarını daha iyi koruyor hem de çok daha şirin ve şık bir görüntü sağlıyor. Örülen kısmın daha fazla ve geniş olması nediyle bu alan üzerine eklenen boncuk ve örgüden yapılan işler ile bebek patikleri çok daha şık ve güzel bir görünüm sağlıyor.

bot-seklinde-bebek-patik-yapilisi-016

Aşağıdaki galeride oldukça güzel örnekler ve çeşitli modeller mevcut. Örülüşünü de fotoğraflardan görebilirsiniz. Dikkat ederseniz hepsi aynı şekilde yani bot modelinde örülmüş ve üzerine eklenen şeyler değiştirilerek görüntülerinin güzel olması sağlanmış. Sizin de öreceğiniz modeller de aynı bu şekilde aksesuarlar ile süslenerek güzel bir hal alabilir. Tamamen sizin zevkinize bağlı. Fakat aşağıdaki örneklerden de ilham alarak daha tarz patikler ortaya çıkartabilirsiniz.

Bot şeklinde bebek patik modelleri ve yapılışı

Bu tarz ve bir o kadar güzel patikleri örme için 3,5 numara şiş kullanabilirsiniz. 46 ilmek ile başlayacağınız modeli 66 ilmeğe kadar artırarak devam edin. Bu yöntem ve örme tekniği ile aşağıdaki her bot şekildeki bebek patik modelini örebilirsiniz. Herkese neşeli ve keyifli örgüler.

Sitede daha bir çok kez patik modeli paylaştım. Fakat bunların arasında en fazla görüntülenen konu ise En Fazla Örülen Bebek Örgü Patik Modelleri oldu. Bu konuda da harika modellere ulaşıp ilham alabilirsiniz. Hatta her fotoğrafın altındaki linkte yapılışı da mevcut.

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ