Açıklamalı bebek örgü elbise modeli

Kız bebeklere ve çocuklara en çok yakışan ne diye sorsanız örgü elbise modeli veya örgü tunik derim. O küçücük bedenlerinde o kadar güzel yakışıyor ve o kadar güzel taşıyorlar ki. Bebek elbise modellerinin büyük ve abartılı olmaması da bunun en büyük nedenlerinden birisi. Yaptığınız modeli üzerine de bir kaç küçük dokuş ile farklı bir boyuta getirdiğinizde de ortaya aşağıdaki gibi güzel işler çıkabiliyor. Örneğin sadeliği ve güzelliği sizin de dikkatinizi çekmiştir. Üzerine bir iki tane çiçek deseni eklenip ve doğru renk seçeneği tercih edilince böyle güzel bir iş ortaya çıkmış. Renk seçimi her zaman önemlidir. Örgü modeliniz ne kadar güzel olursa olsun, yanlış seçtiğiniz renkler ile oluşturduğunuz modeliniz o kadar da güzel olmayacaktır. Aşağıdaki örnek çok basit ve sade. Fakat renkler birbiriyle uyumlu bir halde olduğundan ortaya çok güzel bir iş çıkmış.

Bebek örgü elbise modeli yapılışı

O kadar araştırmama rağmen yapılışını ve şemasını internette bulamadım. Fakat bu güzel örgü elbise modeline nasıl başladığını, nasıl devam etmeniz gerektiğini, üzerine nasıl bir model işlenmiş onu gösteren fotoğrafları bulabildim. Eminim bunlar da sizin işinize yarayacaktır.

kiz-cocuklar-icin-orgu-tunik-1 kiz-cocuklar-icin-orgu-tunik-2 kiz-cocuklar-icin-orgu-tunik-3 kiz-cocuklar-icin-orgu-tunik-4 kiz-cocuklar-icin-orgu-tunik-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ