6 Adet Şemalı Örgü Sandalye Minderi Yapımı

Sponsor Bağlantılar

Örgü sandalye minderi ve tabure için örülen minderler aslında çok tutulmuyor. Nedeni ise evde kullanılan sandalyelerin artık süngerli veya elyaf gibi yumuşak malzemeli olarak gelmesi. Yani eskisi gibi tahta sandalyeler yok artık. Fakat bazı evlerde o eski ve salaş havayı yaşatan hanımlarımız da yok değil. Özellikle ev dekorasyonuna önem verenler ve eskitme mobilya kullananların evinde mutlaka ahşap sandalye vardır. Görüntü ve dizayn olarak çok şık olan ahşap sandalyeler iş üzerinde uzun süre oturmaya gelince biraz sıkıntı çıkartabiliyor. Normal günlerde çok uzun süre oturulmasa da, misafir geldiğinde veya evinizde bir davet verdiğinizde uzun süreli oturmalarda uyuşukluk ve rahatsızlık hissi verebiliyor. Bu gibi sorunlara en şık, ucuz ve pratik çözüm ise (elinizden örgü örmek de geliyorsa) örgü. Örgü örmek her alanda olduğu gibi burada da imdadımıza yetişiyor.

Örgü Sandalye Minderi En Şık ve Pratik Çözüm

Sandalyenin sertliğine en güzel çözüm örgü minderler. Renk renk, model model, çeşit çeşit örnekler örmek, bunları evinizin dekorasyonunun bir parçası haline getirmek çok şık ve zevkli bir iş. Koltuk ve mobilya renklerinize göre uyumlu iplerle oraya çıkaracağınız harika modeller, aklınıza gelmeyecek tasarımsal modeller yapmanızı sağlayabilir. Özellikle atmaya kıyamadığınız, eskimiş metal sandalyeleriniz için de çok güzel bir yenileme olabilir.

Örgü Minderler ve Bahçe Mobilyaları

Örülen sandalye minderlerini yalnızca ev içinde kullanmayacaksınız. Balkon veya bahçe mobilyalarınız varsa onlar için biçilmiş kaftan. Özellikle geniş bahçelerdeki mobilya takımları için, doğa renkleri ile örülmüş minderler, hem vücudunuz hem de göz zevkiniz için oldukça güzel ve kolay bir çözüm olacak.

Sandalye Minderi Nasıl Örülür?

Bu sorunun cevabı aşağıdaki fotoğraflarda. Sizle 6 tane farklı örgü minder modeli paylaşıyorum. Hepsi birbirinden şık ve güzel. Bazılarının adım adım anlatımı mevcut. Zaten çok net şemaları var.

Örgü-Sandalye-Minderi-1

Örgü-Sandalye-Minderi-1-şema

Örgü-Sandalye-Minderi-2

Örgü-Sandalye-Minderi-2-şema

Örgü-Sandalye-Minderi-2-şema-2

Örgü-Sandalye-Minderi-3

Örgü-Sandalye-Minderi-3-şema

Örgü-Sandalye-Minderi-3-şema-2

Örgü-Sandalye-Minderi-4

Örgü-Sandalye-Minderi-4-şema

Örgü-Sandalye-Minderi-4-şema-2

Örgü-Sandalye-Minderi-5

Örgü-Sandalye-Minderi-5-şema

Örgü-Sandalye-Minderi-6

Örgü-Sandalye-Minderi-6-şema-2

Örgü-Sandalye-Minderi-6-şema

 

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ