30 Tane Bedava Yeni Lif Modelleri

Sponsor Bağlantılar

Sürekli internette lifler için yeni modeller aramaya çalışırken önüme çıkan ve rastladığım modelleri sizinle paylaşmaya devam ediyorum. Bu konumuzda tam 30 adet hem de tamamen ücretsiz lif modellerini paylaşıyorum. Modellerin hepsi kare bir biçimde örülmüş. Bu kare desenler son yıllarda örgü modellerinin her alanında kullanılıyor. Kare olması sizi şaşırtmasın. Dış kısmı kare olmasına karşın iç kısmı için yapılan motifler oldukça şık ve farklı. Her kare modelin ortasında çok güzel motifler işlenerek yapılmış bu modeller size oldukça faydalı ilham kaynağı oluşturacaktır.

Lif modelleri için kare motifler nasıl örülür?

Bu sefer hepsi birbirinden çok farklı olmayan modelleri. Kare biçimde örülen bu modelleri çok zorlanmadan öreceğinizi tahmin ediyorum. Daha önce hiç kare motif yapmayan hanımlar endişelenmesin. Daha önce paylaştığımız ve yapacağınız her kare model için size oldukça yarar sağlayacak buradaki kare örgü deseni yapılışı konusundan yardım alabilirsiniz.

pembe ve beyaz iple yapılmış farklı kare lif örneği

Kare motifler yalnızca lifler için örülmüyor

Banyo haricinde genelde hanımlar ya mutfakta bulaşık yıkamak için, veya tüy bırakmayan bir ip seçerek kurulama bezi olarak kullanıyorlar. Tek renk olarak değil de bir kaç farklı renk ip ile örebilir, yalnızca banyoda değil evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Sadece evde de değil. Artık kare motifler o kadar iyi yerlere geldi ki, örülürken her alanda çok rahat kullanılıyor. Giysilerde, çantalarda ve aklınıza gelebilecek her alanda bu modelleri kullanabilirsiniz.

30 adet kare modelleri lif örneği

Yukarıdaki galeride kareler içine yapılmış çok farklı modeller mevcut. Dikkat ederseniz modellerin sadece dış kısmı kare. İç kısımlarındaki motiflerin her biri birbirinden güzel. Bu nedenle sadece lif olarak değil de daha farklı alanlar için de bu güzel çalışmaları mutlaka düşünmelisiniz.

Örneğin yukarıdaki kare modelin motifi o kadar güzel ki, küçük kareler halinde doğru bir ip seçeneği ile harika bir battaniye örülüp kullanılabilir. Bu tamamen sizin hayal gücünüz ile alakalı. Renkler ve seçilen iğin kalitesi yaptığınız çalışmanın güzelliğini çok daha iyi yansıtacaktır. Seçenek ve farklılık arttıkça sizin elinizden çıkan çalışmalar da o yönde çeşitlenerek çok daha iyi yerlere gelecektir. Her zaman bu gibi farklı çalışmalar yapmanız dileği ile. İyi örgüler.

Sponsor Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ